עפיפונים

הדרקון הראשון שלי

מאז שיאיר נולד, וגם קצת לפני, כמעט ולא יצא לי לבלות עם אייל ביחידות (מלבד בזמנים שבהם יאיר ישן). היום, מכיוון שזהו חול המועד, בעלי חזר מהעבודה מוקדם ונשאר עם יאיר, ואני ואייל הלכנו ביחד לסרט "הדרקון הראשון שלי" ("How to Train a Dragon").

אייל חובב דרקונים, דינוזאורים וכל מיני שרצים (לראיה עוגת הדרקון שביקש לפני שנה ליום הולדת 3), כך שידעתי שהסרט בטוח יעניין אותו. זו פעם ראשונה שאני הולכת לקולנוע לסרט ילדים מדובב בשעה של סרטי ילדים (17:40), ואני מודה שהחוויה מעט הלחיצה אותי בהתחלה. קהל המוני גורם לי להילחץ באופן כללי, וכשמדובר בקהל שרובו מורכב מילדים קטנים וצווחנים (לא הילד שלי כמובן) זה מלחיץ עוד יותר, אפילו שבסך הכל מדובר בקולנוע ההוד שרוני ולא בסינמה סיטי.

חששותיי התבדו. הקהל התנהג למופת. הפופקורן היה טעים. המקומות היו מוצלחים ולאייל לא היתה בעיה לשים את משקפי תלת המימד.

הסרט? הסרט היה גם מקסים וגם מגניב. אני מניחה שאני ואייל חווינו אותו בצורה שונה אחד מהשני, אבל שנינו מאוד נהנינו. אהבנו את הדרקונים (אייל על הדרקון "זעם לילי" – "איזה דרקון חמוד". אני: "דומה לחתולי"), העלילה היתה מגניבה, ולמרות שבסוף אייל קצת פחד ("אני מפחד ממה שהולך לקרות"), היה מאוד מוצלח. אהבתי את המסר האנטי מלחמתי והאנטי אלימות שהובלע בסרט, על כך שדברים אינם תמיד כפי שהם נראים, ושניתן לפתור בעיות בקלות יותר בכוח המוח ולא בכוח הזרוע (או הגרזן במקרה של הסרט).

מומלץ ביותר!

והנה אייל מדגמן משקפי תלת מימד ופופקורן גדול:

הילד חי טוב

ושוב אייל בשלל פוזות עם משקפי תלת המימד:

ולקינוח, הטריילר:

תגובות

8 תגובות על ”הדרקון הראשון שלי“

 1. לובה הגיב:

  אמרתי את זה קודם, אומר זאת שוב- ילד מקסים יש לך.
  חג שמח מותק!

 2. ושתי הגיב:

  איזה כיף לכם! אם הוא כל-כך אוהב דרקונים, תקני לו את ספר הילדים המצחיק של רוני חפר "האוצר של צ'מבלו".

 3. רחלי הגיב:

  תודה לשתיכן 🙂
  ושתי, לא שמעתי על הספר. אני אחפש אותו…

 4. דודי הגיב:

  שמח שהיה לכם כיף. צריך לעשות זאת שוב.

 5. עידית הגיב:

  גם אנחנו היינו בסרט הזה בחג ומאוד נהננו. הבן שלי בדיוק בגיל של אייל וחובב דינוזאורים. עכשיו כשיש הרבה סרטים בתלת מימד זה באמת בילוי מהנה.

 6. רחלי הגיב:

  היי עידית, ברוכה הבאה לבלוג! יש עוד סרטים שראיתם ואהבתם?

 7. עידית הגיב:

  היי רחלי, אני מכירה את הבלוג שלך כבר מזמן, ממש כיף להיכנס מדי פעם. אנחנו רוצים לראות את הנסיכה והצפרדע, חוץ מזה לא היינו בסרט לאחרונה (האחרון היה UP).

 8. רחלי הגיב:

  גם אני רוצה לראות עם אייל את הנסיכה והצפרדע. סוף סוף סרט אנימציה קלאסי ולא 3D.

הוספת תגובה