עפיפונים

סיכום שנת 2010 ומחשבות לקראת 2011

כשהייתי בצבא (השתחררתי מקבע לפני 4 שנים), שנת 2010 היתה מושג. "עשרים-עשר" היינו נוהגים לומר. ועדות, סדנאות וצוותי עבודה התכנסו לכבודה. תילי תילים של מסמכים וגאנטים נבנו ונכתבו לקראתה. ב-2010 הכלכלה היתה אמורה לקבל boost מטורף, היה אמור להיות פה עולם חדש מופלא, היינו אמורים להיות עשירים, רזים, יפים ומפורסמים.

בפועל, 2010 היתה שנה די ג'יפה. לדעתי לפחות. 3/4 שנה העברתי בניסיון להסתגל למעמדי בחיים כאם לשני ילדים (למעשה ילד ותינוק) שעובדת במשרה מלאה ותובענית, ולא, אני עדיין לא מבינה ב-100% איך עושים את זה. ברבעון האחרון של השנה הדברים השתפרו בצורה משמעותית, ועכשיו אני על דרך טובה יותר, דרך של שינוי. אם לצאת רגע מעולמי הצר, גם החיים פה במדינה לא היו כאלו מזהירים. השריפה בכרמל, נשיא אנס, תוכנית "האח הגדול", אלימות, גזענות, שנאה, כפייה דתית, מחירי נדל"ן מטורפים, עליית מחירים באופן כללי – כשהמשכורת רק הולכת ונשחקת משנה לשנה, העלאת המס על רכבי הליסינג, מצב כלכלי לא משהו, חינוך על הפנים, משבר המים, משבר המשט, משבר עם ארה"ב ועוד כמה משברים שבטח שכחתי.

ככה זה כנראה כשהציפיות גבוהות מידי. לכבוד שנת 2011 לא בנו תילי תילים של תקוות ותוכניות. אולי זה מה שיגרום לה להיות טובה באמת.

לי, בכל אופן, יש תוכניות ותקוות מאוד גדולות עבור שנת 2011. ברמה האישית כמובן.

א. אוטוטו צריך לרשום את אייל לגן חובה ואת יאיר לגן פרטי. בחירת גן החובה של אייל הרבה יותר מלחיצה אותי מבחירת הגן הפרטי של יאיר. לא ברור לי ההגיון של העניין הזה, אבל אולי ככה זה ילד שני.

ב. אני רוצה לרדת לפחות מידה אחת בבגדים.

ג. יש לי השלמות מאוד רציניות לעשות בתחום ארון הבגדים והנעליים שלי.אני הולכת להשקיע בעיקר בפריטי בייסיק. אתם יודעים, הפריטים האלו שכל אישה צריכה שיהיו לה בארון, ולי אין. רעיון לא רע לפוסט נפרד…

ד. אני רוצה להעלות את הבלוג הזה כיתה. אני נהניתי לכתוב פה, ואין שום סיבה שלא אעשה זאת יותר. חוץ מזמן וכזה, אבל זה תירוץ נדוש.

ה. אני רוצה להכיר אנשים חדשים ומעניינים, ליצור חברויות חדשות וקרובות, ולעשות כיף.

ו. אני חייבת להזמין לי ולבעלי לילה בצימר של רמה.

אני מאחלת לעצמי ולכולם שנה עם המון המון רגעי קסם, נשיקות, חיבוקים ואהבה. שתהיה לכולנו שנה מהנה, טעימה, בריאה ובמידה 38.

Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life

(אני אוהבת שירים אייטיזים)

תגובות

5 תגובות על ”סיכום שנת 2010 ומחשבות לקראת 2011“

 1. אוקה הגיב:

  השיר ששמת מקסים:)

  לפעמים נראה שיש לך יותר מ-24 שעות ביממה עם כל הדברים שאת מספיקה…

  מאחלת לך שנה מוצלחת מכל הבחינות!
  ולא הבנתי למה שמת את האח הגדול יחד עם כל האסונות…

 2. רחלי הגיב:

  תודה מתוקה 🙂
  לא סובלת את התוכנית הזו.

 3. ציפי הגיב:

  הי רחלי.הצחלתי לקרוא דברים שאת כותבת כאן, והרבה דברים באמת נשמעים מוכרים….גם השינויים שאת עוברת(מהפוסט הקודם), את לא היחידה, ואת בגיל הנכון! אני, ממרומי גילי, יכולה לאמר לך ששינויים זה כיף, והם קורים הרבה, התחלות של שנה זה בכלל נפלא: מבטיחים הרבה, מנסים הרבה, ורואים בסוף מה יצא! אז שנה נפלאה, מאושרת עם הילדים והבעל, ובטוחה שתמצאי גנים טובים לילדים!

 4. יהיל הגיב:

  אמן.

 5. רחלי הגיב:

  אתן מקסימות 🙂

הוספת תגובה