עפיפונים

10 שנות בלוג, 10 ימי השראה: עינת ממזמינים יוצרת מחברת count your blessings

10 שנות בלוג, 10 ימי השראה

 

עינת ספקטור היא המעצבת שמאחורי אתר "מזמינים", אתר לעיצוב און ליין של הזמנות בסגנון עבודת יד בשילוב צילומים אישיים. עינת היא מנהלת פרויקטים בעבר, וחובבת סקראפבוקינג מושבעת, צילום, עיצוב וכל מה שיפה לעין וללב. ההזמנות שהיא מעצבת ויוצרת הן מדהימות וייחודיות, ונוצרות בעבודה מדוקדקת שכוללת שימוש במגוון חומרים כמו נייר, בדים, סרטים, קישוטי מתכת, כפתורים, פרחים וכמובן צילומים, וטכניקות עבודה שונות, הכוללות תפירה, רקמה, החתמה, צביעה, קריעה, ישון ועוד. אין עוד הזמנות כאלו.
מלבד הזמנות, עינת מציעה גם עיצוב משלים, כגון מדבקות (היא עיצבה לי את המדבקות למסיבה הבריטית שערכתי השנה, למשל), מגנטים, קנווסים מעוצבים ועוד. כדאי גם לבקר בדף הפייסבוק של מזמינים.
לאתר מזמינים יש גם בלוג מושקע שבו עינת כותבת על תהליכי העבודה שלה, נותנת הדרכות DIY, טיפים שונים לעיצוב אירועים, רעיונות למתנות DIY, מתכונים ועוד ועוד. זהו בלוג מושקע ומקסים שאתם חייבים להכיר, ולו בשביל לשזוף את העיניים בצילומים הנהדרים ולקבל המון השראה.

לפני כמה ימים סיפרתי לעינת על מחברת ההצלחות שלי. זהו נושא חשוב בעיניי שאני רוצה לחלוק אתכם בהרחבה באחד הפוסטים הקרובים. עינת חגגה יום הולדת אתמול (מזל טוב מותק!), התחברה מאוד לקונספט הזה, והחליטה ליצור לעצמה מחברת הצלחות משלה – ובשפה שלה – שפת הסקראפ. היא יצרה לה מחברת count your blessings משגעת, עם שרבוטים אסוציאטיביים וצילומים של כל הטוב שמקיף אותה בחייה. כל כך יפה ונוגע ללב!

תנו קפיצה לבלוג של מזמינים כדי לקרוא על מחברת ההצלחות של עינת, כיצד תוכלו להכין לעצמכם אחת כזו, וכדי להכיר את הבלוג שלה.

כל הפוסטים שמפורסמים במסגרת חגיגות יום הולדת 10 לבלוג מרוכזים בקישור הבא.

 

 

עינת ספקטור - הבלוג של מזמינים
מחברת הברכות של עינת ממזמינים. כל הפרטים בפוסט שלה.

מחברת הברכות של עינת ממזמינים. כל הפרטים בפוסט שלה.

תגובות

טראקבקים/פינגבקים

  1. יום הולדת 10 לבלוג עפיפונים, ופרויקט 10 שנות בלוג, 10 ימי השראה | עפיפונים

הוספת תגובה