עפיפונים

עדכונים מהבטן

אני היום בשבוע 24+3, ולפני שבועיים בערך עשיתי את סקירת המערכות המאוחרת. טפו טפו טפו, הכל תקין. הבייבי כבר הרבה יותר גדול (וגם גדול בכמה ימים יחסית לגיל ההריון), ויכולנו להבחין ביותר פרטים, בעיקר של הפנים.
מעניין שצילומי האולטרסאונד שלו שונים מאלו של אייל. הפנים פשוט נראות אחרת. גם בעלי וגם אמא שלי טוענים שלפי האולטרסאונד אין ספק שהילד יהיה דומה לי – נחכה ונראה…
ראיתי לפני כמה ימים תמונה של אבא שלי כשהיה תינוק, ואולי הבייבי יראה כמוהו כשיוולד (למרות שאני יותר דומה לאמא שלי, אני חושבת).
בסקירות של אייל לא הצלחנו להוציא תמונות תלת מימד טובות, אבל הפעם דווקא כן – נכון שהתמונה הזו פשוט מדהימה? לא ייאמן לאן הגענו עם טכנולוגיית ההדמייה כיום.
לא קל לי להודות בזה, אבל אני מוצאת שאין לי כל כך זמן להריון הזה… במהלך היום אני עם הלחץ המטורף בעבודה, אחרי הצהריים עם אייל, בערב עם בעלי ועם עצמי – וכתוצאה מכך אני בקושי מקדישה זמן לחשוב על מה שעובר עליי בגזרה ההריונית. הבטן גדולה ובולטת (לפרקים אני עדיין תוהה איך היא צמחה לה כך פתאום), העייפות משתלטת, והתנועות של העובר כבר מאוד מורגשות, אבל עדיין אני לא מעכלת את מה שעובר עליי ולקראת מה אני הולכת. אני לא יודעת אם זה טוב או לא טוב….
החלטתי שבשבוע 30 אתחיל להתאפס על עצמי. צריך לתכנן מה עוד צריך לקנות/להשיג, למצוא דולה, לעשות קורס רענון לקראת הלידה, אולי להתייעץ לגבי חווייה מתקנת של הלידה הקודמת… אני רוצה גם לעשות קצת צילומי הריון מפונפנים, לסגור דברים אחרונים (שיפוץ בבית?)…
אני מקווה שיהיו לי הכוחות לכך.

צילום אולטרסאונד בתלת מימד, סקירה מאוחרת

תגובות

5 תגובות על ”עדכונים מהבטן“

 1. עופרי הגיב:

  תתחילי לעשות יוגה ובדרך גם לנשום….את נשמעת נורא נורא לחוצה וחבל.

 2. יעל הגיב:

  הריון שני ידוע בשמצה בזה שאין לך זמן להתייחס אליו, אל תרגישי רע.
  יש לי צלמת בראשל"צ איכותית וזולה, אני אשלח לך תמונות אחרי שאני אצטלם כך שתוכלי להתרשם.
  גם אצלנו הקטנטול הוא סרבן תלת מימד וזה ממש מבאס.
  התמונה מ-ד-ה-י-מ-ה!
  נשיקות…

 3. רחלי הגיב:

  עופרי יקירה, תודה על הרצון הטוב. אני מתרגלת יוגה כבר שנה וחצי. אני גם לא ממש לחוצה, בטח שלא מההריון… זה לא האישו.
  העניין הוא שממש אין לי זמן להריון הזה, והוא ממש לא בפוקוס, וזה די חבל לי. אני הרבה הרבה יותר מרוכזת באייל.

 4. עופרי הגיב:

  המון המון בהצלחה כמובן.
  אגב, אני ראיתי פעם בטלויזיה שיש נשים שיוצקים על הבטן ההריונית גבס…גם רעיון מקסים.

הוספת תגובה