עפיפונים

פוסט לתחילת שנת תשע"ב

אני די בהלם מזה שעברה כבר יותר משנה מאז הפוסט לתחילת שנת תשע"א. גם בהלם וגם קצת עצובה. את השנה שעברה התחלתי בתקווה גדולה ואופטימיות. לצערי, אלו לא ממש התממשו. במשך כמה חודשים דווקא היה נדמה לי שעליתי על הפסים הנכונים, אבל בסביבות פברואר-מרץ נכנסתי לסחרור גדול שעדיין לא תם. זכיתי בתחרות של "סוגת" בטיסה לפריז, התפטרתי מעבודתי והתחלתי עבודה חדשה. לאחר חודשיים פוטרתי בגלל שהחברה נמכרה, שינתה כיוון, ותפקידי צומצם. לאחר חודש וחצי של אבטלה, נטולת רכב ופלאפון, התחלתי לעבוד בעבודה חדשה ומבטיחה, שבינתיים אני מאוד נהנית ממנה. במהלך השנה ירדתי ועליתי וירדתי ועליתי במשקל, כך שבעצם לדעתי חזרתי לאותה נקודה (אולי קצת גבוהה יותר). אייל התחיל גן חדש, ויש קשיים. אביו של בעלי חטף שבץ מוחי, אושפז, נותח, ולאחר שבועיים נפטר, ביום השני של ראש השנה.

הסירה הקטנה שלי נוענעה בחוזקה השנה. המים לא רגועים, מתעתעים. אין שקט. יש המון תסכול, דאגות, תהיות.

המטרה שלי השנה היא להחזיר את השקט לחיי. לייצב את הסירה. שגרה. שקט. לדאוג לעצמי. לאכול בריא. לאכול פחות. לעשות דברים שאני אוהבת. לפנות זמן לחברות. לפנות זמן לקריאה. לפנות זמן להגשים רעיונות וחלומות. להצליח. ליהנות מההצלחה. לשמוח.

לחיות כאילו אני צפה במוזיקה של דניאלה ובן ספקטור. האלבום שלהם, Love Is, הוא לחלוטין האלבום שאני רוצה שילווה אותי לשנה החדשה.

Nothing can harm you
my baby i'm near you
all the time
Stories and poems
will tell you the world is
simple and rhymed
Close your eyes now
dreaming like
and watch

(Dreaming Like / Daniella & Ben Spector)

 

תגובות

6 תגובות על ”פוסט לתחילת שנת תשע"ב“

 1. יהיל הגיב:

  אמן רחלי. מאחלת לך את כל מה שתאחלי לעצמך. המון בריאות לך ולמשפחה. שהסירה תגיע לנמל הבית ותעגון שם ברוגע.
  יהיל

 2. יונית הגיב:

  אמן אמן אמן
  אין לי ספק שהשנה תהיה יותר רגועה.
  המון בריאות ושמחה

 3. הי רחלי,
  אנחנו לא ממש מכירות, רק דרך הרשת אבל אותי באופן אישי את מאוד מרשימה בהשגים ומרגשת בכנות… אז אני איתך ומאחלת לך שבאמת יהיה לך רק טוב…
  נילי

 4. רחלי הגיב:

  אתן מקסימות 🙂 תודה רבה!

  נילי, את אי-ההיכרות אפשר תמיד לשנות 😉 במיוחד שאנחנו גרות קרוב יחסית. אפשר להיפגש לדייט בקפה המדרחוב… ואני חושבת שיש לנו גם מכרה משותפת (ורד).

 5. ציפי הגיב:

  הי רחלי. אכן אכן שנה מטלטלת! מהנסיון שלי אחרי שנה כזו יהיו דברים רק יותר טובים, ביחוד שחלקם הרי כבר טובים! אז שתהיה באמת שנה מאושרת, יציבה, בריאה, לך ולכל המשפחה!

טראקבקים/פינגבקים

 1. יום הולדת 33 | עפיפונים

הוספת תגובה